Maistas ir virtuvė

Didžiuojamės savo talentais ir ekologiškais produktais, užaugintais čia pat, viloje, tad maistą visada gaminame patys! Valgom sveikai ir sočiai, siūlome visą spektrą: nuo lengvų užkandukų iki sočių pietų su desertais.

Jums nebus lengva išsirinkti – ruošiame fantastiškus ir gražius desertus, tortus, skruzdėlyną, šimtalapį, šakotį, kaneles…. Vieno kąsnio užkandėlės, kibinai, vištiena (ir 50 jos atspalvių!), karšti patiekalai, užkandžiai, vyniotiniai, salotos, mišrainės, sotūs pyragai – kišai, saldūs pyragai – tartos ir visa kita, ką mėgstate Jūs. Maistas ir virtuvė yra vieta, kur mums nėra ribų – mes tikrai galime viską!

Aušros virtuvės filosofija – maistas turi būti skanus! Šviežias! Patiekalai turi  suteikti jėgų ir pripildyti laimės!

Šventės metu turime ragauti tai, ką mėgstame labiausiai, tad, jei Jus džiugina daržovės – puiku, gaminsime jas! Jei mėgstate karamelizuotus šonkauliukus – gardžiuositės jais! O gal Jūs esate lietuviškos virtuvės gerbėjas ir renkatės sočius tradicinius patiekalus: cepelinus, kugelį, vėdarus, švilpikus, bulvių kroketus, žemaičių blynus ar bulvinius blynus? Nuostabu, jau bėgu skusti mūsų sodyboje ekologiškai išaugintų bulvių ir laukti Jūsų! Jei negalite gyventi be žuvies, paruošime ir ją – keptą, rūkytą mūsų rūkykloje, virtą garuose ar tiesiog sūdytą. 

Maistas ir jo gaminimas – mylimiausia vieta improvizuoti ir kurti.